Drugie miejsce w półfinale wojewódzkim

W piątek 7 listopada 2016 r. nasze szczypiornistki brały udział w  półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Mini Piłkę Ręczną.

Po zwycięstwie w zawodach na szczeblu miasta kolejnym etapem były zawody rejonowe. W pierwszym meczu nasze zawodniczki  pokonały Szkołę Podstawową z Radomska (11-8),  niestety w kolejnym, pomimo zaciętej walki, przegrały ze Szkołą Podstawową w Pajęcznie (8-11).  W ostatnim meczu wygrały ponownie, tym razem ze Szkołą Podstawową w Jedlnie. Dzięki waleczności naszym zawodniczkom udało się wywalczyć w turnieju II miejsce.
Naszą szkołę reprezentowały:
Dimen Marika, Edyk Kinga, Golanowska Natalia, Jakóbczyk Angelika, Jończyk Julia, Kłych Ewa, Kozielewska Weronika, Krych Oliwia, Małkowska Weronika, Natkaniec Dominika, Olszewska Wiktoria, Przybył Sandra, Ratajska Kinga, Sakrajda Maria, Seroka Roxana, Sobieraj Zuzanna, Ścieglińska Nadia

Gratulujemy zawodniczkom i trenerce pani Małgorzacie Wójtowicz!