Brąz w czwórboju lekkoatletycznym

We wtorek16 maja 2017 r. na Stadionie Miejskim odbył się „VI Mitingu Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców szkół podstawowych” zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym oraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Do zawodów zgłosiło się sześć piotrkowskich szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoła Podstawowa Nr 8, Szkoła Podstawowa Nr 11, Szkoła Podstawowa Nr 12 oraz Szkoła Podstawowa Nr 13. Zawodnicy i zawodniczki brali udział w następujących konkurencjach sportowych: rzut piłeczką palantową, skok w dal, biegi: 60 m, 600 m (dziewczęta ) i 1000m (chłopcy).
Drużyna dziewcząt w składzie: Seroka Roksana, Purcha Aleksandra, Kozielewska Weronika, Edyk Kinga i Jażdż Wiktoria uplasowała się na III miejscu.
Reprezentacja chłopców w składzie: Bednarek Szymon, Gałecki Oskar, Laszczyk Gracjan, Michalak Patryk, Wochna Piotr zajęła miejsce VI.
Ponadto nagrodę indywidualną zdobyła Kinga Edyk za najdłuższy rzut piłeczką palantową.
Gratulujemy!