Brąz dla szczypiornistek

W środę 14 czerwca 2017 r. uczennice naszej szkoły brały udział w finale rejonowym Orlikowej Ligi  Mistrzów "Łódzkie Gra w Ręczną".

W pierwszym meczu nasze zawodniczki pokonały SP Makowiska, ale w kolejnych niestety  uległy szczypiornistkom SP 12 z  Piotrkowa Trybunalskiego i SP 1 z Tomaszowa Mazowieckiego. W rezultacie nasze dziewczyny zajęły III miejsce i niestety nie awansowały do dalszego etapu rozgrywek.  Drużyna grała w osłabieniu, gdyż brakowało naszej czołowej zawodniczki Kingi Edyk.
Naszą szkołę reprezentowały: Małkowska Weronika, Jończyk Julia, Dimen Marika, Golanowska Natalia, Krych Oliwia, Rucińska Amelia, Sakrajda Maria, Kozielewska Weronika, Wąsowicz Oliwia , Ścieglińska Nadia, Seroka Roxana, Sobieraj Zuzanna.
Opiekunem była pani Małgorzata Wójtowicz.