Awans naszych piłkarek

W dniach 28-29 kwietnia 2015 r. odbyły się eliminacje grupowe w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców.
Drużyna dziewcząt po wygranych meczach z SP 16 ( 2-1) oraz SP 11 ( 5-0) awansowała do finałowego turnieju, który odbędzie się 12 maja. Niestety ta sztuka nie udała się naszym chłopcom, którzy musieli uznać wyższość SP 16, SP 8 i SP 11. Zwyciężyli tylko w jednym meczu z SP 10.
Naszą szkołę reprezentowali:
Chłopcy: Kuba Kozłowski, Michał Słodkowicz, Wiktor Jagodziński, Olaf Strzelecki, Mateusz Pawełczyk, Wiktor Grygorcewicz, Wiktor Klimczyk, Wiktor Michalski, Patryk Stańczyk, Sebastian Nurkowski, Konrad Masłowski.
Dziewczęta: Zuzia Dołgin, Marta Pstrokońska, Zosia Różańska, Kasia Nowak, Marta Siemek, Patrycja Włodarczyk, Natalia Szczepanowska, Kaja Kukułka, Patrycja Rosińska, Natalia Gajda, Natalia Kafarska.