Awans do zawodów wojewódzkich

W czwartek 8 października 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które rozegrane zostały na stadionie Concordii.
Po zaciętej walce chłopcom udało się zakończyć rywalizację na II miejscu i tym samym uzyskali oni awans do półfinałów Wojewódzkich Biegów Sztafetowych, które odbędą się 15.10.2015 r. w Zelowie. Dziewczęta uplasowały się na VII miejscu. Gratulujemy!
Reprezentacja dziewczęta: Jażdż Wiktoria, Miłak Nikola,Kukułka Kaja,Rosińska Patrycja,Czubaszek Wiktoria, Kacprzycka Agnieszka, Kruz Roksana, Miedzianowska Ada, Walicka Ola, Purcha Ola, Wójtowicz Natalka.
Reprezentacja chłopców: Zajączkowski Igor, Jagodziński Wiktor, Bednarek Szymon, Eksman Antoni, Chodzicki Krystian, Laszczyk Gracjan, Sadowski Sebastian, Gałecki Oskar, Misztela Andrzej, Pawełczyk Mateusz.