Awans do turnieju finałowego

W poniedziałek 3 października 2016 r. odbył się Finał Wojewódzki turnieju „ZAPASY W KAŻDEJ SZKOLE”.

Spośród sześciu uprawnionych szkół na turniej przybyły trzy drużyny. Każda z drużyn składała się z trzech dziewczynek i czterech chłopców. W trakcie zawodów rozegrano trzy konkurencje: walka o szarfę – ogonki, walka o piłkę i mini sumo. Walka odbywała się systemem każdy z każdym. Po zaciętych bojach nasz szkoła zwyciężyła w całym turnieju pokonując kolejno SP 16 oraz SP Wola Krzysztoporska i tym samym awansowała do turnieju finałowego, który odbędzie się 21.10.2016 r. w Warszawie.
Naszą szkołę reprezentowali: Edyk Kinga, Seroka Roxana, Małkowska Weronika, Olszewska Weronika, Krasiński Kacper, Dziubałtowski Adam, Zajączkowski Igor, Gałecki Oskar, Koszlaga Mateusz.
Gratulujemy!