Awans do finału

W środę 29 listopada 2017 r. odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Podstawowych.

W zawodach wzięli udział uczniowie czterech szkoły: SP 1 Pajęczno, SP 13 Bełchatów, SP 5 Piotrków Tryb. i SP Gidle. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Nasze dziewczęta zwyciężyły kolejno z SP Gidle 7:3, SP 1 Pajęczno 11:1 oraz SP 13 Bełchatów 7:4 i tym samym awansowały do finałów zawodów wojewódzkich, które odbędą się 7 grudnia 2017 r. w Łodzi.
Naszą szkołę reprezentowały:
Bronka Maria, Dudar Wiktoria, Kozielewska Weronika, Krych Oliwa, Małkowska Weronika, Pabich Anna, Ratajska Kinga, Rucińska Amelia, Sakrajda Maria, Ścieglińska Nadia, Wąsowicz Oliwia.

Gratulujemy zawodniczkom i trenerce pani Małgorzacie Wójtowicz. Trzymamy kciuki za zwycięstwo w finale!