We wtorek 25 kwietnia w siedzibie Stowarzyszenia „Busola” odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród VI Powiatowego Konkursu Poetyckiego „Piszę sercem, sercem maluję …”

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły Dominik Adamczyk i Franek Sadziak z klasy IIId uczestniczyli w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Piotrkowie Trybunalskim "Nasz Piotrków".

W sobotę 8 kwietnia 2017 r. dzieci z klas trzecich naszej szkoły uczestniczyły w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Mała Tęga Głowa" zorganizowanym przez SP 16.

W poniedziałek 20 marca 2017 r. odbył się międzyszkolny konkurs „Gry i zabawy sportowe”.

W czwartek 9 marca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt, którego organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy.

28-02-2017

Konkurs biblijny

W poniedziałek 27 lutego 2017 r. odbył się pierwszy etap XI Konkursu Biblijnego pod hasłem "Ewangelia św. Mateusza", którego organizatorem jest Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Łodzi.

Już po raz piąty Osiedlowy Klub Kultury "Jaskółczyn" był organizatorem powiatowego konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej "Zielone lasy, czyste wody to dar przyrody".

W środę 7 lutego i w czwartek 9 lutego 2017 r. reprezentacje chłopców i dziewcząt naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Miasta w mini piłkę siatkową.
W środę 23 listopada 2016 r. nasi szczypiorniści walczyli w finale wojewódzkim w Mini Piłkę Ręczną Chłopców.

W środę 9 listopada 2016 r. nasi szczypiorniści brali udział w półfinałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Mini Piłkę Ręczną.