W piątek 18 września 2015 r. uczniowie naszej szkoły brali w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które dobyły się nad zbiornikiem Bugaj.
W dniach 28-29 kwietnia 2015 r. odbyły się eliminacje grupowe w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców.
W środę 29 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W poniedziałek 27 kwietnia 2015 r. nasi uczniowie wzięli udział w Szkolnej Lidze OSiR "Mocowanie Dziewcząt i Chłopców". Nasi zawodnicy spisali się znakomicie i zajęli czołowe miejsca w turnieju.
W sobotę 25 kwietnia 2015 r. najlepsi matematycy piotrkowskich  szkół podstawowych brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym TĘGA GŁOWA organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16.
W czwartek 23 kwietnia 2015 r. na Stadionie Miejskim przy ulicy Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IV Miting Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.
We wtorek 21 kwietnia 2015 r.w ramach Szkolnej Ligi OSIR odbyły się zawody w Mini Piłkę Siatkowa Dziewczyn klas V.
W poniedziałek 20 kwietnia 2015 r. odbyły się zawody Szkolnej Ligi OSiR w Mini Piłkę Ręczną.
W czwartek 16 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się Międzyszkolny Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
We wtorek 14 kwietnia 2015 r. chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w szkolnej lidze OSiR w mini piłkę siatkową uczniów klas piątych.