Informacja dla rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych

Szanowni Państwo,
informujemy, iż zgodnie z harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas I publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Piotrków Trybunalski, na rok szkolny 2021/2022, zakończyliśmy etap weryfikacji przez Komisję rekrutacyjną wniosków o  przyjęcie do Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Intgracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub  kryteriów  branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

W związku z tym dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi pani Magdalena Bobras informuje, iż wszystkie wnioski i zgłoszenia do klasy I na rok szkolny 2021/2022 zostały rozpatrzone pozytywnie.
Bardzo prosimy, aby do dn. 16.04.2021 roku dokonać potwierdzenia przez rodzica kandydata woli przyjęcia dziecka do Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim w postaci pisemnego oświadczenia, które znajduje się poniżej.

potwierdzenie woli (doc) 0.03mb, (Pobrań: 147)