Szczypiornistki w finale ogólnopolskim

Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
4 + 2 =
W dniach 31 maja - 03 czerwca 2018 r. w Głuchołazach odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Mini Piłkę Ręczną.
W turnieju wzięło udział 29 drużyn dziewcząt i chłopców, które zdobyły wcześniej mistrzostwo swojego województwa. Szczypiornistki z naszej szkoły, które kilka miesięcy wcześniej zostały mistrzyniami województwa łódzkiego, zajęły 13 miejsce w Polsce, co jest ogromnym sukcesem.
Organizator turnieju zapewnił zawodnikom wiele atrakcji takich jak ognisko, wyjazd do Czech, zwiedzanie jaskini solnej, strzelanie z łuku, płukanie złota. Dla młodych piłkarek była to z pewnością niezapomniana przygoda.

Naszą szkołę i zarazem województwo łódzkie reprezentowały : Bronka Maria, Dudar Wiktoria, Kozielewska Weronika, Krych Oliwia, Małkowska Weronika, Pabich Anna, Ratajska Kinga, Rucińska Amelia, Scieglińska Nadia, Wąsowicz Oliwia.

Gratulujemy zawodniczkom i trenerce pani Małgorzacie Wójtowicz!