Szczypiornistki mistrzyniami województwa

W czwartek 07 grudnia 2017 r. odbyły się finały Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci.

W zawodach wzięło udział 6 szkół z następujących miast : Piotrków Trybunalski, Rzeczyca, Biała, Łódź, Pabianice, Kutno.  Zawody rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta nie miały sobie równych. W swojej grupie pokonały Rzeczycę oraz Białą. W meczu finałowym spotkały się z  Kutnem. Pojedynek był zacięty, walka toczyła się do ostatniej sekundy, w regulaminowym czasie gry padł remis 5-5. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonały dziewczęta z naszej szkoły. Tym samym nasze szczypiornistki zajęły I miejsce i będą reprezentowały naszą szkołę i miasto Piotrków Trybunalski w zawodach ogólnopolskich.

Naszą szkołę reprezentowały  :
Dudar Wiktoria, Kozielewska Weronika, Krych Oliwa, Małkowska Weronika, Ratajska Kinga, Rucińska Amelia, Sakrajda Maria, Ścieglińska Nadia, Wąsowicz Oliwia.
Gratulujemy zawodniczkom i trenerce pani Małgorzacie Wójtowicz! Trzymamy kciuki za zwycięstwo w finałach ogólnopolskich.