Konkurs " 101 pomysłów na pisankę wielkanocną", którego organizatorem była świetlica szkolna, cieszył się jak co roku dużym powodzeniem, a uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością w tworzeniu wielkanocnych ozdób.
We wtorek 4 kwietnia b.r. piątoklasiści przenieśli całą społeczność naszej szkoły w czasy średniowiecza.
W czwartek  30 marca w budynku naszej szkoły odbył się kiermasz wielkanocny. W godzinach od 10.00 do 18.00 mogliśmy poczuć zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkiej Nocy. Było świątecznie i wiosennie.
28-03-2023

Dzień bez Plecaka

We wtorek 28 marca po raz kolejny obchodzony był w naszej szkole Dzień bez Plecak zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Uczniowie klasy 8c 23 marca obejrzeli w OCH - Teatrze spektakl „Zemsta” Aleksandra Fredry w brawurowej obsadzie w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza:
Cześnik, Maciej Raptusiewicz – Cezary Żak
Rejent Milczek – Grzegorz Warchoł
Józef Papkin – Artur Barciś
Klara Raptusiewiczówna –Lidia Sadowa
Wacław Milczek – Michał Piela
Dyndalski – Mirosław Wieprzewski
Podstolina, Hanna Czepiersińska – Viola Arlak

Ogłaszamy wtorek 28 marca Dniem bez Plecaka!
Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w naszej szkole w czwartek 30 marca 2023 r. w godzinach 10.00 - 18.00.
Od kilku już lat w naszej szkole organizowany jest konkurs "Na najpiękniejszą palmę wielkanocną", którego organizatorem jest p.Iwona Zborowska.
21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale też Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Święto zostało ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa, a od 2012 roku organizowane jest pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych.
W środę 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, odbył się Charytatywny Kiermasz Słodkości na rzecz 11-letniej Marysi chorującej na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, zorganizowany przez panią Iwonę Renosik wraz z Samorządem Uczniowskim i Szkolnym Klubem Wolontariatu.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki