Z okazji Dnia Babci i Dziadka, uczniowie klas młodszych wykonali kartki i napisali piękne, z serca płynące życzeniami.
Konkurs "Na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową na choinkę"  przeprowadzony był przez świetlicę szkolną i przeznaczony dla uczniów klas I - III. Wpłynęło na niego bardzo dużo pięknych i interesujących prac. Te najciekawsze zostały nagrodzone i wyróżnione.
Uwaga!
23-12-2022

Świąteczny czas

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pań katechetek Lidii Lisiak i Agnieszki Płachty przygotowali montaż poetycko - muzyczny mający wprowadzić wszystkich w ten niezwykły świąteczny czas oraz przybliżyć zwyczaje i tradycje Bożonarodzeniowe.

19-12-2022

Kartka dla seniora

Jak co roku, uczniowie klas młodszych wzięli udział w akcji "Bożonarodzeniowa kartka dla seniora".

W piątek 16 grudnia 2022 r. rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pod hasłem "Barwy jesieni". W konkursie udział wzięło 30 uczniów z klas I-VIII.
16-12-2022

Góra grosza

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie wszystkie klasy do wzięcia udziału w XXIII edycji akcji „Góra grosza”.

Czytanie książek to nie tylko przyjemność, ale także trening pamięci. Przekonali się o tym uczniowie klasy 8c, uczestnicząc w klasowym quizie wiedzy na temat lektury Henryka Sienkiewicza „Quo vadis”.
06-12-2022

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.

W poniedziałek 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariusza wraz z Samorządem Uczniowskim i uczniami zorganizował charytatywny, świąteczny kiermasz słodkości.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Wtorek 21 maja 2024

Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki