01-12-2022

Podziękowanie

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do jesiennej zbiórki darów dla Miasta Kotów.
Kiedy wieczór andrzejkowy
rzuci na nas swoje czary,
wróżbie wierzyć jest gotowy,
nawet każdy niedowiarek.

Jak co roku 25 listopada swoje święto obchodzą pluszowe misie.
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, 17 listopada odbył się w naszej szkole konkurs "Wiedzy o Polsce" dla uczniów klas drugich.
Na konkurs wpłynęło 28 niezwykle pięknie wykonanych prac uczniów z klas III-V. Wszystkie zielniki zostały wykonane starannie. Wybór najlepszych nie był łatwy, ale udało się nam wyłonić zwycięzców. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie.

Świętowanie Narodowego Święta Niepodległości uczniowie „PIĄTKI” rozpoczęli od wspólnego odśpiewania hymnu.
W piątek 11 listopada świętowaliśmy 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
„NIECHAJ NA WIEKI BĘDZIE KRZYKIEM ROZPACZY I PRZESTROGĄ DLA LUDZKOŚCI TO MIEJSCE,
W KTÓRYM HITLEROWCY WYMORDOWALI OKOŁO PÓŁTORA MILIONA MĘŻCZYZN, KOBIET I DZIECI
GŁÓWNIE ŻYDÓW Z RÓŻNYCH KRAJÓW EUROPY
AUSCHWITZ – BIRKENAU 1940 – 1945”

W czwartek 20 października 2022 r. kolejny rocznik uczniów klas pierwszych złożył uroczyste ślubowanie i tym samym został przyjęty w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi.

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do włączenia się w akcję Jesienna zbiórka darów dla Miasta Kotów.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Sobota 18 maja 2024

Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki