Weź udział w akcji "Talenciaki"

Szkoły Pełne Talentów!
Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Naszej Szkoły – podobnie, jak w poprzednim roku, robiąc zakupy w Lidlu, możecie wspierać Naszą Szkołę! Dzięki przekazanym przez Was TALENCIAKOM, będziemy mieli szansę wygrać nowe sprzęty do naszych pracowni!
Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50zł (zakupy muszą zawierać minimum 1 warzywo lub 1 owoc) a dostaniecie przy kasie kupon – TALENCIAKA, którego możecie przekazać Naszej Szkole! Możecie wrzucić TALENCIAKA do specjalnych pudełek w naszej szkole (m.in. w szatni) lub zeskanować kod QR z TALENCIAKA przypisując go Naszej Szkole. Im więcej zdobędziemy TALENCIAKÓW, tym bardziej wzrastają nasze szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród! Wspólnie zawalczmy o wygraną!

W poprzednim roku szkolnym, dzięki Waszej pomocy, udało się uzyskać dla Szkoły zestaw przyrządów geometrycznych do tablicy oraz zestaw brył z siatkami, które pomogą w nauce matematyki. Dodatkowo pozyskaliśmy zestawy gier planszowych, które uatrakcyjnią czas spędzany na świetlicy oraz zajęcia rewalidacyjne i wyrównawcze.