Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Wakacje dobiegły końca. Po dwumiesięcznej przerwie na szkolnych korytarzach znowu zrobiło się głośno. W poniedziałek 4 września 2023 r. uczniowie wrócili do szkoły opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do zdobywania wiedzy i stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Dyrektor szkoły Magdalena Bobras powitała całą społeczność szkolną, rodziców i nauczycieli, a w sposób szczególny najmłodsze dzieci, które w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole. Przejęte pierwszaki poznały swoje wychowawczynie i sale lekcyjne, w których będą się uczyć i bawić.
W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom, i tym starszym, i tym, którzy rozpoczynają naukę, życzymy wspaniałych ocen i wielu, wielu sukcesów zarówno naukowych, jak i sportowych, a nauczycielom dużo cierpliwości i wytrwałości.