Świetlica i stołówka - informacje

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi świetlicy i stołówki szkolnej.

Godziny pracy świetlicy: 7.00 – 16.30 od poniedziałku do piątku.
  • Pierwszeństwo w korzystaniu z zajęć świetlicowych mają dzieci klas I – III rodziców pracujących zawodowo.
  • Każde dziecko korzystające ze świetlicy musi zostać do niej zapisane.
  • Aby zapisać dziecko należy wypełnić  Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy i dostarczyć ją do prowadzących zajęcia w świetlicy.

Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy należy składać do świetlicy szkolnej w terminie do dnia  8 września 2023r.
Regulamin świetlicy  i karta zapisu do świetlicy znajduje się w zakładce świetlica w załączniku na stronie internetowej lub do pobrania  w świetlicy szkolnej.

Cena obiadu w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 5,00 zł

Zapisy na obiady odbywają się od 04.09.2023 do 07.09.2023 r.  po wypełnieniu karty zgłoszenia.

Uczniowie, którzy nie dostarczą do świetlicy wypełnionej karty zgłoszenia na obiady nie będą mogli korzystać z obiadów. Obowiązuje to także uczniów, którzy jedli posiłki w szkole w ubiegłym roku.
Karta zapisu na obiady znajduje się w zakładce stołówka w załączniku na stronie internetowej lub w świetlicy szkolnej.

Przewidywany termin rozpoczęcia wydawania obiadów  to 11 września 2023. Termin ten może ulec przesunięciu.

Odpłatność za obiady należy dokonywać na konto szkoły
z adnotacją: „obiady za miesiąc......(podać miesiąc) – nazwisko i imię dziecka, klasa”
         Santander Bank  85 1090 2590 0000 0001 5218 5162
   Prosimy o terminowe wpłaty za obiady na konto szkoły do 15-go każdego miesiąca.

Prosimy o wpłacanie dokładnie takiej kwoty, która widnieje na kwitku do zapłaty za dany miesiąc.
Kwota za obiady w każdym miesiącu jest inna  (w zależności od dni obiadowych). Kwitek zostanie przekazany uczniom do 5 – tego każdego miesiąca.( z wyjątkiem września 2023)

INFORMACJA O ZASADACH PŁATNOŚCI I ZWROTACH ZA OBIADY
1. Odpłatność za obiady za dany miesiąc z góry należy dokonywać do 15 – tego dnia każdego  miesiąca wyłącznie na konto naszej szkoły:

Santander Bank  85 1090 2590 0000 0001 5218 5162

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę, miesiąc opłaty

2. Niedokonanie wpłaty w terminie jest równoznaczne ze wstrzymaniem obiadów dla dziecka.
3. Informacje o nieobecności dziecka na obiedzie należy zgłaszać najpóźniej do godziny 8.15 danego dnia telefonicznie pod numerem szkoły 44 732 37 31. W przypadku braku zgłoszenia do godz. 8.15 kwota za obiad nie będzie zwrócona.
4. Odliczenie kwoty za każdy dzień nieobecności następuje z odpłatności w następnym miesiącu.
5. Wyjątek stanowi miesiąc czerwiec za który zwrotów nie ma.
6.  Nie ma możliwości odbioru obiadu dla dziecka na wynos.
7. Rodzice zobowiązani są wpłacić dokładnie tę kwotę, która jest wyliczona i wpisana na   kwitku do zapłaty.
8.Rezygnację z obiadów należy zgłosić do kierownika świetlicy zanim rozpocznie się nowy miesiąc.