Sportowy sukces naszej uczennicy

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Izabela Rejniak z klasy IVc, odniosła duży sukces wygrywając na Śląsku, w Zabrzu i Chorzowie, dwa turnieje dla zawodników do lat 10 w tenisie ziemnym.

Iza jest licencjonowaną zawodniczką tenisa ziemnego. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w czerwcu 2013 r. Początkowo trenowana była przez swojego tatę, Tomasza Rejniaka, a w styczniu 2014 r. wstąpiła do klubu ST Winner Macieja Wściubiaka, w którym trenuje do dzisiaj.
Na oficjalnej liście Wojewódzkiego Związku Tenisowego w Łodzi za rok 2016 Iza została sklasyfikowana jako 3 tenisistka woj. łódzkiego w kategorii do 10 lat. Tym samym dostąpi zaszczytu uhonorowania najlepszych tenisistów województwa na oficjalnej uroczystości, która odbędzie się na początku bieżącego roku w Łęczycy i umieszczenia na listach honorowych za 2016 rok, które obejmują po 3 najlepszych tenisistów i tenisistki w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Od stycznia Iza przechodzi do wyższej kategorii wiekowej - skrzatek (do 12 lat).