Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

„ Jeszcze w uszach szumią morskie fale,

śpiewa głośno rześki, górski wiatr.

Na wakacjach było tak wspaniale,

ale już do szkoły wracać czas …”

Wakacje dobiegły końca. Po dwumiesięcznej przerwie na szkolnych korytarzach znowu zrobiło się głośno. W czwartek 1 września 2022 r. uczniowie wrócili do szkoły opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do zdobywania wiedzy i stawiania czoła nowym wyzwaniom.
Pani wicedyrektor Anna Eksman gorąco powitała całą społeczność szkolną, rodziców i nauczycieli, a w sposób szczególny najmłodsze dzieci, które w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole. Przejęte pierwszaki poznały swoje wychowawczynie i sale lekcyjne, w których będą się uczyć i bawić.
W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom, i tym starszym, i tym, którzy rozpoczynają naukę, życzymy wspaniałych ocen i wielu, wielu sukcesów zarówno naukowych, jak i sportowych, a nauczycielom dużo cierpliwości i wytwałości.