Pożegnanie klas ósmych

Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej pijesz, tym więcej jesteś spragniony.
Pożegnanie klas ósmych, których uczniowie zostaną na długo w naszej pamięci, dostarczyło nam wiele wzruszeń. Ostatnie spotkanie z tymi klasami to chwile wspomnień i podziękowań za: konkursy, akademie, prace w samorządzie, wolontariat, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. To ostatnie spojrzenia, słowa, uśmiechy i łzy w naszej szkole.
Ósmoklasiści poezją i piosenką, podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za ciepłą, miłą atmosferę, za troskę, za trud w przekazywaniu wiedzy, za dobre serce i okazywaną im sympatię, zatańczyli tradycyjnego poloneza i przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom.
Najlepsi uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami i nagrodami książkowymi, a Złote Absolwentki, Maria Eksman z klasy VIIIa i Gabriela Ceglarek z klasy VIIIc, pamiątkowymi medalami.

Naszym absolwentom życzymy dostania się do wymarzonych szkół, wielu sukcesów i udanych wakacji!