Miting lekkoatletyczny

W czwartek 21 kwietnia 2016 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim odbył się "V Miting Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych” zorganizowany w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł” przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz  Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Do zawodów zgłosiły się wszystkie piotrkowskie szkoły podstawowe, które wystawiły 158 zawodników i zawodniczek. Młodzi lekkoatleci zmierzyli się w następujących konkurencjach sportowych: rzut piłeczką palantową (Dz,Ch), skok w dal (Dz, Ch) , skok wzwyż (Dz, Ch), biegi: 60 m (Dz, Ch), 600 m (Dz), 1000m (Ch).
            Obie reprezentacje naszej szkoły uplasowały się na V miejscu.
Ponadto nagrody indywidualne zdobyli :
  • skok w dal dziewcząt – Patrycja Rosińska 3,83 - II miejsce,
  • 60 m chłopców – Jagodziński Wiktor 8,55 - III miejsce
  • 1000 m chłopców – Jagodziński Wiktor – 3,32 -  I miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Kłych Ewa, Seroka Roksana, Niespodziańska Wiktoria, Szewczuk Nikola,  Kafarska Natalia, Rosińska Patrycja, Gajda Natalia, Kukułka Kaja, Jagodziński Wiktor, Strzelecki Olaf, Bednarek Szymon, Zajączkowski Igor, Gałecki Oskar, Sadowski Sebastian, Laszczyk Gracjan.
Gratulujemy!