Konkurs fotograficzny - zachęcamy do udziału

Zapraszamy wszystkich uczniów klas VI do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Zima w obiektywie", którego organizatorem jest Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim.
Wykonane przez siebie zimowe zdjęcie należy wywołać na formacie A4 i złożyć do opiekuna konkursu, pani Iwony Renosik, do dnia 22 lutego 2017 r. Trzy najlepsze zdjęcia, wybrane przez szkolne jury, zostaną przekazane do organizatora i wezmą udział w konkursie.
Prace zakwalifikowane do konkursu oceniać będą członkowie Towarzystwa Fotograficznego "F cztery".
 Zachęcamy wszystkich szóstoklasistów do udziału w konkursie. Gdziekolwiek spędzacie ferie, złapcie zimę w obiektyw swojego aparatu, wybierzcie najciekawsze ujęcie, wywołajcie zdjęcie i po feriach przynieście je do szkoły. Powodzenia!

opiekun Iwona Renosik