Cyrkowy zawrót głowy

W piątek 18 grudnia 2015 roku w naszej szkole gościli artyści polskiej areny cyrkowej  - Ewa i Sylwester Wiśniewscy. Piotrkowscy akrobaci zostali zaproszeni przez wychowawczynię i uczniów klasy IVb.

Razem z nimi dla uczniów naszej szkoły miała wystąpić ich córka Alicja - finalistka telewizyjnego show "Mam Talent". Niestety obowiązki szkolne nie pozwoliły jej wystąpić dla nas wspólnie z rodzicami.
W czasie spotkania artyści opowiadali jak wygląda cyrk "od kuchni", zorganizowali pokazy żonglerki, iluzji, ekwilibrystyki i akrobatyki oraz mini warsztaty, w czasie których uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w niełatwej sztuce cyrkowej.
Na zakończenie uczeń klasy IVb, Krystian Chodzicki otrzymał od instruktorów zaproszenie na zajęcia Warsztatów Akrobatycznych Wiśniewskich.