Bezpieczne dziecko - bezpieczny człowiek

Bezpieczne życie" to całoroczny program profilaktyczny skierowany do uczniów klas I-III szkół podstawowych realizowany pod patronatem Referatu Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.

Program ten obejmuje cztery bloki dotyczące bezpieczeństwa: "Odnaleźć Zgubka", "Bezpieczny dom", "Bezpiecznie z prądem" i "Bezpieczne dziecko w sieci".
W naszej szkole program ten realizowany jest od wielu lat. W październiku i listopadzie 2016 r. odbyła się kolejna już edycja  konkursu  sprawdzającego wiedzę uczniów w zakresie wyżej wymienionych programów, pod hasłem „Bezpieczne dziecko – bezpieczny człowiek”.

I miejsce - Hanna Karmowska kl. Ia
II miejsce - Julita Jończyk kl. Ib
III miejsce - Julia Michalska kl. Ib

I miejsce - Aleksandra Kowalczyk kl. IIa