Konkurs Fotograficzny

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w I Konkursie Fotograficznym pod hasłem "Powrót do przeszłości - Piotrków dawniej i dziś". Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolno - Gimnazjalny  nr  1 w Piotrkowie Trybunalskim.

Warunki konkursu:
1. Przedmiotem Konkursu jest wyszukanie w domowych archiwach lub innych dostępnych miejscach (np. strona www.dawnypiotrkow.pl) starego zdjęcia ukazującego Piotrków dawniej, a następnie samodzielne wykonanie zdjęcia ukazującego to samo miejsce dziś, w podobnym ujęciu. Uczestnik zgłasza do Konkursu zdjęcie archiwalne i współczesne (jeden komplet).
2. Do Konkursu mogą zostać zgłoszone jedynie fotografie autorskie, które nie zostały uprzednio zgłoszone do innego konkursu. Dozwolone są reprodukcje starych zdjęć.
3. Nadesłanie prac na Konkurs oznacza akceptację jego warunków, wyrażonych w regulaminie.
4. Jeden uczestnik może zgłosić do Konkursu 2 komplety prac formatu 210mm/297mm (A4).
5. Wszystkie fotografie powinny mieć postać odbitki kolorowej na papierze fotograficznym, w jednakowym formacie jw.
6. Tytuł należy umieścić na załączonej zgodzie (zgoda do pobrania u pani Iwony Renosik).
7. Fotografie, na których będą znajdowały się jakiekolwiek znaki (szyldy, daty) będą zdyskwalifikowane. Dopuszcza się używanie programów graficznych.
8. Uczestnik zobowiązuje się do zachowania w oryginale fotografii zgłoszonej do Konkursu, jeżeli była ona poddana obróbce.
9. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w Konkursie fotografii o niskiej jakości technicznej, w złym formacie oraz fotografii, które w inny sposób naruszają regulamin.
10. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane autorom.
Terminarz konkursu:
1. Fotografie na konkurs należy dostarczyć do pani Iwony Renosik (koordynator konkursu w SP 5) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.04.2017r.
2. Prace powinny być opatrzone na odwrocie metryczką zawierającą: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko ucznia, klasa, adres e-mail, nazwa szkoły, do której uczęszcza.
3. Do prac należy dołączyć oświadczenie oraz zgodę rodziców ( oświadczenie i zgoda do pobrania u pani Iwony Renosik).