Kiermasz Wielkanocny

W czwartek  30 marca w budynku naszej szkoły odbył się kiermasz wielkanocny. W godzinach od 10.00 do 18.00 mogliśmy poczuć zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkiej Nocy. Było świątecznie i wiosennie.

Organizatorami kiermaszu była Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrkowie Tryb. oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego im. Wincentego Witosa w Bujnach. Na kiermasz zaproszono Koło Gospodyń Wiejskich z Kosowa , które przygotowało przepiękne rękodzieła.
Na kiermasz przybyli nie tylko uczniowie szkoły, ale również ich rodzice .
Imprezę uświetniła obecność Posła na Sejm p. Grzegorza Lorka oraz radnych  Piotrkowa Trybunalskiego m.in. Przewodniczących Rady Miasta p. Wiesławy Olejnik oraz p. Mariusza Staszka .
Celem kiermaszu było zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację rocznego Antosia Pukala oraz pomoc Dolnośląskiemu Inspektoratowi Ochrony Zwierząt (DIOZ) , który przejął schronisko w Wojtyszkach. Tegoroczny kiermasz przyniósł dochód w wysokości 2545,71 zł.

Sponsorzy:
Kwiaciarnia „Czarna owca”
Szkółka roślin „Wrzos Rol”
Szkółka drzew i krzewów Miziołek Teresa
Sklep ogrodniczy Wszystko dla ogrodu