18-10-2015
Podsumowanie szkolnej ligi OSiR
We wtorek 13 października 2015 r. w Hali „Relax” odbyło się zakończenie „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2014/2015” dla uczniów piotrkowskich szkół. Impreza odbyła się w ramach kampanii społecznej „Zachowaj trzeźwy umysł”, a jej organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim.
11-10-2015
Awans do zawodów wojewódzkich
W czwartek 8 października 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które rozegrane zostały na stadionie Concordii.
W poniedziałek 28 września 2015 roku w Klubie Kultury ,,Jaskółczyn” Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, uroczyście rozstrzygnięto IV edycję konkursu plastycznego "Zielone lasy, czyste wody - to dar przyrody".
22-09-2015
Brąz w biegach przełajowych
W piątek 18 września 2015 r. uczniowie naszej szkoły brali w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które dobyły się nad zbiornikiem Bugaj.
21-06-2015
Szachiści na "piątkę"
W środę 27 maja 2015 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w II Powiatowym Turnieju Szachowym organizowanym przez Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 1.
21-06-2015
Zwycięstwo w konkursie recytatorskim
W czwartek 14 maja 2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się XIX Miejski Mały Konkurs Recytatorski.
21-06-2015
Zwycięstwo w konkursie recytatorskim
Miło nam poinformować, że uczeń z klasy 5b Wiktor Chimiak zajął I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „My, mali bohaterowie”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2.
21-06-2015
Brąz dla naszych piłkarek nożnych
We wtorek 12 maja 2015 r. odbyły się finały w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt, w których wzięły udział cztery najlepsze drużyny z Piotrkowa, wyłonione we wcześniejszych eliminacjach.
21-06-2015
Awans naszych piłkarek
W dniach 28-29 kwietnia 2015 r. odbyły się eliminacje grupowe w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców.
21-06-2015
Eliminacje powiatowe
W środę 29 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.