Wystawa pokonkursowa "Barwy Dźwięków" w ODA w Piotrkowie.

W sobotę, 24 lutego, w galerii Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy "Barwy dźwięków".
W galerii na Sieradzkiej Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie odbył się wernisaż prac nadesłanych na konkurs pod nazwą "Barwy Dźwięków", którego organizatorem jest Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim.
Partnerem konkursu jest Ośrodek Działań Artystycznych, a patronat nad konkursem objął prezydent Piotrkowa, Krzysztof Chojniak.
19 lutego jury w składzie: Janusz Kucharski - przewodniczący, Piotr Gajda - artysta, animator kultury
Andrzej Hoffman - dyrektor Ośrodka Działań Artystycznych oraz Irena Laszczyk - artystka, nauczycielka, oceniło 39 prac konkursowych z 16 placówek oświatowych z województwa łódzkiego. Postanowiło przyznać trzy główne nagrody i wyróżnienia.
Jedną z trzech głównych nagród zdobył uczeń naszej szkoły Jakub Gajewski, zajmując II miejsce.
Gratulujemy!