EEG Biofeedback

W terapii EEGBiofeedback biorą udział dzieci , które maja trudności w nauce, dyslektycy oraz Ci uczniowie którzy chcą poprawić pamięć i koncentrację uwagi. Każdy zakwalifikowany na zajęcia uczeń ma dopasowane do swoich potrzeb ilość i rodzaj treningów.

Uczniowie chętnie angażują się w treningi, co przekłada się na ich efektywność i poprawę funkcjonowania dziecka w środowisku szkolnym i domowym. Dzieci lepiej radzą sobie ze stresem, rozumieją zależność między ciałem a umysłem, potrafią wypracowaną w gabinecie koncentrację przenieś na naukę. U dziecka niepełnosprawnego intelektualnie poprawiła się technika czytania, a mama zaobserwowała, że dziewczynka sama che tnie sięga po ksiązki do czytania.  Nieśmiały uczeń częściej zgłasza się do odpowiedzi, stał się bardziej otwarty przez co poprawiły się jego relacje z kolegami rodzeństwem.