GODZINY DOSTĘPNOŚCI
Podstawa prawna:
art.42 ust. 2f Ustawy z dnia 26 stycznia 1982r.
Podstawa prawna:
art.42 ust. 2f Ustawy z dnia 26 stycznia 1982r.
- Karta Nauczyciela (t.j. Dz. U. Z 2022r. Poz.1730)
lp. | Nazwisko i imię nauczyciela | Liczba godzin | Termin dostępności (dzień tygodnia, godzina) |
| Abratkiewicz Agnieszka | 1 | czwartek 7.00 - 8.00 |
| Biłek Marta | 1 | czwartek 7.55 - 8.55 |
| Bobras Magdalena | 1 | poniedziałek 13.00 -14.00 |
| Bystrzycka Renata | 1 | wtorek 8.45 - 9.45 |
| Chojnacka Marta | 1 | poniedziałek 13.40 -14.40 |
| Chwastowska Agnieszka | 1 | środa 14.35 -15.35 |
| Dąbrowska Iwona | 1 | czwartek 9.45 -10.45 |
| Dudar Sabina | 1 | wtorek 12.35 – 13.35 |
| Eksman Arkadiusz | ½ w miesiącu | 6.50 – 7.20 (trzeci czwartek miesiąca) |
| Famulska Małgorzata | 1 | środa 9.40 – 10.40 |
| Galia Joanna | 1 | czwartek 7.50 – 8.50 |
| Góral Andrzej | 1 | środa 9.45 – 10.45 |
| Grabowska Ewelina | 1 | środa 8.00 – 9.00 |
| Grochowalska Magdalena | 1 | wtorek 13.40 – 14.40 |
| Jakubik – Piątkowska Anetta | 1 | poniedziałek 13.50 – 14.50 |
| Jaworski Jarosław | 1 | środa 11.50 – 12.50 |
| Kopka Joanna | 1 | środa 7.00 – 8.00 |
| Kopytek Anna | 1 | poniedziałek 13.00 – 14.00 |
| Kosmowska Anna | 1 | wtorek 11.50 – 12.50 |
| Kot Artur | 1 | środa 10.45 – 11.45 |
| Kowalska Katarzyna | 1 | środa 7.00 – 8.00 |
| Kurzydlak Zenon | ½ w miesiącu | 13.00 – 13.30 (pierwsza środa miesiąca) |
| Kwiecień Wiesława | 1 | wtorek 7.55 – 8.55 |
| Lisiak Lidia | 1 | piątek 7.55 – 8.55 |
| Łągwa Dagmara | 1 | poniedziałek 8.00 – 9.00 |
| Łuczyk Beata | 1 | środa 11.30 – 12.30 |
| Malec-Lipowska Dorota | 1 | wtorek 7.55 – 8.55 |
| Manikowska Ewelina | 1 | środa 12.40 – 13.40 |
| Motyl Sandra | 1 | wtorek 7.55 – 8.55 |
| Nowak Dorota | 1 | wtorek 9.40 – 10.40 |
| Pabich Alicja | 1 | środa 7.55 – 8.55 |
| Pawlikowski Robert | 1 | poniedziałek 10.40 – 11.40 |
| Płachta Agnieszka | 1 | poniedziałek 9.45 – 10.45 |
| Renosik Iwona | 1 | czwartek 9.45 – 10.45 |
| Rucińska Małgorzata | 1 | środa 7.55 – 8.55 |
| Rybak Paulina | 1 | czwartek 13.40 – 14.40 |
| Seget Katarzyna | 1 | wtorek 8.50 – 9.50 |
| Siwakowska Agnieszka | 1 | poniedziałek 10.50 – 11.50 |
| Skóra Katarzyna | 1 | czwartek 14.40 – 15.40 |
| Sobańska Iwona | 1 | poniedziałek 7.00 – 8.00 |
| Strzelczyk Krystyna | 1 | czwartek 11.35 – 12.35 |
| Szulc Malwina | 1/2 | poniedziałek 9.40 – 10.10 |
| Turniak Agnieszka | 1 | czwartek 10.40 – 11.40 |
| Walas Agnieszka | 1 | wtorek 7.10 – 8.10 |
| Wnuk Anetta | 1 | czwartek 14.30 – 15.30 |
| Wocheń Beata | 1 | poniedziałek 9.45 – 10.45 |
| Wojtasik Ewa | 1 | czwartek 11.50 – 12.50 |
| Woźniak Ewa | 1 | piątek 15.35 – 16.35 |
| Wroniszewska Monika | 1 | czwartek 15.30 – 16.30 |
| Zborowska Iwona | 1 | poniedziałek 11.50 – 12.50 |
| Zielonka Urszula | 1 | poniedziałek 11.30 – 12.30 |