Spotkanie opłatkowe pracowników oświaty

Nasza szkoła była gospodarzem tegorocznego spotkania opłatkowego pracowników oświaty, które odbyło się w piątek, 13 stycznia.

Na wstępie dyrektor szkoły Magdalena Bobras, przywitała przybyłych gości, wśród których byli Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak, Wiceprezydenci Miasta Andrzej Kacperek i Adam Karzewnik, , Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński, ksiądz biskup Marek Marczak, ksiądz kanonik Paweł Lipiński, przedstawiciele Delegatury Kuratorium Oświaty dyrektor Tomasz Trzaskacz i wizytator Elżbieta Lottko, a także  przedstawiciele instytucji i organizacji oświatowych.
Po części oficjalnej, uczniowie wystawili specjalnie przygotowane na tę okazję przedstawienie nawiązujące do historii narodzenia Jezusa w Betlejem, po zakończeniu którego było wspólne kolędowanie, składanie życzeń i dzielenie się opłatkiem.