Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

morze i piękne jeziora,
wakacje się skończyły,
nadeszła nauki pora.
Wakacje dobiegły końca. Po dwumiesięcznej przerwie na szkolnych korytarzach znowu zrobiło się głośno i radośnie. W środę 1 września uczniowie wrócili do szkoły opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do zdobywania wiedzy i stawiania czoła nowym wyzwaniom.
W sposób szczególny powitaliśmy najmłodsze dzieci, które w tym roku rozpoczynają naukę w naszej szkole. Przejęte pierwszaki poznały swoje wychowawczynie i sale lekcyjne, w których będą się uczyć i bawić.
W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom, i tym starszym, i tym, którzy rozpoczynają naukę, życzymy wspaniałych ocen i wielu, wielu sukcesów zarówno naukowych, jak i sportowych, a nauczycielom dużo cierpliwości i wytrwałości.