Najlepsi uczniowie u Prezydenta

W przeddzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022 uczniowie i absolwenci piotrkowskich szkół, którzy w ostatnich dziesięciu miesiącach osiągali najlepsze wyniki w nauce odebrali gratulacje i nagrody od prezydenta Krzysztofa Chojniaka.

Każdy z wyróżnionych uczniów odebrał z rąk prezydenta oraz radnego Rafała Czajki, przewodniczącego komisji Oświaty i Nauki, list gratulacyjny oraz nagrodę książkową.
W gronie najlepszych znalazły się ucznnice naszej szkoły, które w minionym roku osiągnęły najwyższą średnią ocen oraz uzyskały wiele tytułów i nagród w konkursach przedmiotowych. Są to: Nadia Cieślik z klasy IVc i Julita Jończyj z klasy VIb. Najlepsze absolowentki to Oliwia Mielczarek z klasy VIIIb i Oliwia Merk z klasy VIIId.
Gratulujemy!