Dzień w Piżamach - Obudź w Sobie Anioła

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły, do wzięcia udziału w Drugim Ogólnopolskim Charytatywnym Dniu w Piżamach "Obudź w sobie Anioła” na rzecz Onkochorych Dzieci.

Dzień Piżamy to dzień promocji zdrowia i solidarności z chorymi dziećmi, zwrócenie uwagi na zdrowie i empatię. Dlaczego piżama? Ponieważ jest to główne ubranie chorych dzieci.
Dlatego na znak solidarności z dziećmi na oddziałach onkologicznych, we wtorek 27 września przyjdź do szkoły w piżamie, w szlafroku, w kapciach lub aureolką anioła. Jeśli nie chcesz zakładać piżamy, możesz napisać na ubraniu lub przyczepić do niego kartkę z napisem #Piżama.

Dodatkowo  tego dnia zostanie zorganizowana pieniężna zbiórka charytatywna na wsparcie dzieci podczas leczenia i ich rehabilitację po chorobie nowotworowej.

Więcej informacji: https://sites.google.com/view/dzienwpizamach/strona-g%C5%82%C3%B3wna