Dzień Piżamy - wspieramy onkochore dzieci

W piątek 24 września odbył się w naszej szkole Dzień Piżamy, którego celem było propagowanie profilaktyki zdrowia, ale przede wszystkim solidaryzowanie się z dziećmi z oddziałów onkologicznych.

Dzięki Waszej dobroci i hojności, udało nam się zebrać na rzecz Fundacji „Gdy liczy się czas” kwotę aż 1153,60zł, która została już przekazana na konto fundacji i wspomoże dzieci z chorobami onkologicznymi. Oprócz zbiórki pieniężnej odbył się również „Bieg w piżamach” wokół naszej szkoły, w którym udział wzięli wszyscy chętni uczniowie. W imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się tego dnia w pomoc oraz w dobrą zabawę.