Dzień Kropki w Ia

W środę15 września uczniowie klasy Ia obchodzili International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, zabawy i odwagi w pokonywaniu trudności.
Uczniowie od samego rana brali udział w „zakropkowanych zajęciach”. Odbyła się prezentacja książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie po wysłuchaniu czytanej przez nauczyciela książki uczniowie żywo dyskutowali na temat odkrytych i ukrytych talentów. Okazało się, że do klasy Ia uczęszczają wyjątkowo utalentowane dzieci. Wśród mnóstwa różnych talentów odkryliśmy talent do skradania się i do robienia wielkich oczu. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji - prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!