W środę  21 listopada 2018 r. nasi szczypiorniści brali udział w  zawodach w Mini Piłkę Ręczną o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego Szkół Podstawowych. Po zaciętych rozgrywkach  udało im sie wywalczyć III miejsce.

W poniedziałek 19 listopada 2018 r. odbyły się zawody w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego Szkół Podstawowych. Naszym dziewczętom niestety nie udało się powtórzyć zwycięstw z dwóch poprzednich lat. W tym roku zajęliśmy IV miejsce.

W wtorek 13 listopada 2018 r. w Dobryszycach odbyły się Mistrzostwa Rejonu Bełchatów – Półfinał Wojewódzki w tenisie stołowym dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
W czwartek  8 listopada  2018 r. nasi uczniowie wzięli udział w Szkolnej Lidze OSiR „Mocowanie Dziewcząt i Chłopców – I Turniej".
We wtorek 6 listopada oraz w środę 7 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 16 odbyły się zawody Szkolnego Związku Sportowego o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

W czwartek 18 października 2018 r. w hali Relax odbyło się spotkanie, w czasie którego podsumowano rozgrywki ligi szkolnej OSiR 2017/2018. W trakcie imprezy wręczono także nagrody dla najlepszych uczestników zawodów organizowanych przez Międzyszkolny Związek Sportowy.

08-10-2018

Biegi sztafetowe

W poniedziałek 8 października 2018 r. nasza szkoła brała udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na Stadionie Miejskim „Concordia”.
20-09-2018

Biegi przełajowe

W czwartek 20 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które dobyły się  na Stadionie Miejskim „Concordia”.
W sobotę 16 czerwca 2018 r. w I LO im. Bolesława Chrobrego odbył się konkurs matematyczny pod patronatem Pana Krzysztofa Chojniaka Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego dla uczniów klas VI i VII szkół podstawowych i II klas gimnazjów miasta Piotrkowa i powiatu - XIII Piotrkowski Maraton Matematyczny.
W piątek 08 czerwca 2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim na hali OSiR odbyły się zawody w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów „Łódzkie Gra w Ręczną”.