Jesteś tu: » Strona główna » Zajęcia pozalekcjne » SKS

"Jak trenujesz, tak będziesz walczyć".

Trener: Małgorzata Wójtowicz

Trener: Zenon Kurzydlak

Trener: Jarosław Jaworski

Zajęcia SKS-u prowadzone są przez trzech wykwalifikowanych nauczycieli W-F. Mają one charakter różnorodny w celu zainteresowania nimi jak największej rzeczy uczniów. Każde dziecko, które pragnie uprawiać sport może znaleźć dla siebie coś ciekawego: są to zajęcia o charakterze sportowym i sportowo-rekreacyjnym, których celem jest zadbanie o to, aby każdy młody człowiek miał zamiłowanie do ruchu, a co za tym idzie umiał czynnie wypoczywać. Na zajęcia uczęszczają dzieci zainteresowane daną dyscyplinę sportową, na zasadzie dobrowolności.

Realizując program zajęć SKS przygotowujemy dzieci do zawodów sportowych organizowanych przez stowarzyszenia sportowe, organizujemy wyjazdy na turnieje i obozy sportowe. Aby umożliwić dalszy rozwoju najzdolniejszym dzieciom współpracujemy z klubami sportowymi.

sks

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma