Mam talent

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Rok szkolny 2010/2011 » Mam talent

Mam talent

Dnia 8 kwietnia 2011 r. Samorząd Uczniowski zorganizował I edycję konkursu „Mam Talent”. Do udziału zgłosiło się 35 osób. Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności plastyczne, muzyczne, teatralne, recytatorskie i wokalne.

Jury w składzie: p. E. Górka, p. I. Sobańska, p. M. Wójtowicz. p. . M. Nowakowska wyłoniło najlepsze talenty:

1. Iza Żak – z klasy IIa, która zaśpiewała piosenkę pt. „ Chłopiec z gitarą”.
  2. Angelika Kępska – z klasy IIa, zaśpiewała piosenkę pt. „Nie daj się”.
  3. Zuzanna Dołgin – z klasy IIb, wykonała piosenkę pt. „Prosto w serce”.
  4. Piotr Rybicki – z klasy IIIb, zagrał na instrumencie muzycznym (keyboard).
  5. Maciej Szubert – z klasy IIIb, recytował wiersz J. Brzechwy pt. „Kwoka”.
  6. Wiktoria Baranek – z klasy IV a, zagrała na flecie.
  7. Zespół w składzie: Anna Robert, Natalia Kubiś, Adrianna Kaflarska z klasy IVa zatańczył taniec disco.
  8. Zespół w składzie: Małgorzta Jończyk, Klaudia Kłych i Kinga Motylewska z klasy IVb, zaśpiewał piosenkę pt. „Viva i przyjaciele – moc muzyki”.

Nagrodę główną, bon pieniężny w kwocie  30 zł otrzymał zespół taneczny z klasy IVa: Anna Robert, Natalia Kubiś i Adrianna Kafarska. Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia, emocjom nie było końca. Każdy mógł pokazać się przed publicznością, zaprezentować swoje zdolności. Wszyscy byli wspaniali i odważni.

Już dziś zapraszamy  za rok na II edycję  konkursu „Mam talent”

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma