Zwycięscy zapaśnicy

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Rok szkolny 2008/2009 » Zwycięscy zapaśnicy

Uczniowie naszej szkoły walczyli w stylu klasycznym o Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Zapaśniczego w Woli Krzysztoporskiej. Duża konkurencja (w turnieju walczyło blisko dwustu uczniów szkół podstawowych z regionu) nie przeszkodziła podopiecznym trenera Łukasza Antońskiego w zajęciu miejsc na podium.

W kategorii do 32 kg najlepszy okazał się Mateusz Szewczuk z 4c, do 38 kg na trzecim miejscu podium stanęli: Michał Tomaszewski z 6a i Patryk Sałata z 6c. W rywalizacji do 45 kg trzecie miejsce zajął Mateusz Niedźwiedzki z 4b, do 47 kg zwyciężył Łukasz Grabowski z 6a, do 59 kg miejsca na podium zajęli uczniowie 5b: Maciej Doniec i Aleksander Hasior. W jednej z najcięższych kategorii wagowych - do 73 kg zwyciężył Piotr Koczwarski z 6c. Gratulujemy!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"