Szkolny konkurs talentów

Jesteś tu: » Strona główna » Szkolny konkurs talentów

Szkolny konkurs talentów

W środę 13 maja 2015 r. odbyła się V edycja szkolnego konkursu „Mam Talent", którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski.

Tegoroczny pokaz poprzedził casting, do którego zgłosiło się 21 uczestników. Spośród nich jury w składzie: pani Agata Pielużek, pani Natasza Chimiak i członek Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Dołgin wyłoniło 14 uczestników.
W czasie pokazu finałowego uczniowie zaprezentowali swoje zdolności taneczne, wokalne, recytatorskie i muzyczne. Uczniowie prezentujący talent plastyczny swoje prace wykonali w poniedziałek. Zostały one ocenione przez nauczycielkę plastyki panią Iwonę Sobańską.
Uczestnicy konkursu po raz kolejny zadziwili jury i publiczność swoim talentem i przebojowością na scenie.
Jury w składzie: Marta Chojnacka, Lidia Lisiak, Ewelina Grabowska i Iwona Dąbrowska po długiej i burzliwej naradzie wyłoniło następujących zwycięzców:
Dominika Natkaniec kl. IIc w kategorii taniec
Jakub Grzeszek kl. IIb w kategorii śpiew
Antek Eksman kl. IIc w kategorii gra na instrumencie
Anna Pabich kl. IIIa w kategorii recytacja
Mikołaj Ruszkiewicz kl. IVc nagroda publiczności
Przyznano ponadto dwa wyróżnienia dla Jakuba Grochowalskiego z kl. Ib za budowanie z klocków Lego oraz Kingi Ratajskiej z kl. IIc za rysunek.

Na zakończenie wystąpiły dziewczynki z zespołu tanecznego FOKUS prowadzonego przez panią Alinę Mrozik.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma