Twórcza zabawa w Szkole Malowania

Jesteś tu: » Strona główna » Szkoła malowania » Rok szkolny 2013/2014 » Twórcza zabawa w Szkole Malowania

Twórcza zabawa w Szkole Malowania

Wspólna zabawa nawiazująca do rzeźby, czyli wykonanie trójwymiarowych zabawek, które możemy  oglądać z wielu stron, zajęła nam bardzo dużo czasu. Więcej niż myśleliśmy.

Najłatwiejszym zadaniem było nazbieranie potrzebnych do pracy surowców wtórnych: papierowych rolek, tektury, tkanin, tworzyw sztucznych czy foli.
Bardzo pracochłonne okazało się zaprojektowanie formy, dopasowanie materiału i kształtu oraz połączenie poszczególnych elementów w jedną spójną całość. Perfekcji wymagało wypracowanie szczegółu - nałożenie koloru, światłocienia. Efektem końcowym zaskoczeni byli wszyscy uczestnicy zajęć – zarówno z klas I –III, jak i IV – V .

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma