Charakterystyki

Jesteś tu: » Strona główna » Strefa uczniów » Twórczość uczniów » Charakterystyki

Charakterystyki

Charakterystyki uczniów z prywatnych zbiorów Admina. Zachowałam oryginalną pisownię.

1. Nazywam się .......... i mam 13 lat. Jestem wysoki, ale i też chudy. Jestem miły dla innych, uczę się jak mogę, i mogę powiedzieć, że mi to wychodzi. Oceny mam jak cię mogę. Chodzę do klasy 6. Interesuje się głównie filmami, sportem i książkami. Oglądam różne techniki sportu.

2. Jestem jedenastoletnim brunetem o piwnym kolorze oczu i 165cm.wzrostu. Szczególnie interesują mnie samochody, motocykle, samoloty i komputery. Należę do jednych z najlepszych uczniów w naszej szkole. Znam biegle język angielski i podstawy języka niemieckiego. Mam wielkie ambicje na przyszłość, chciałbym zostać adwokatem. Uważam, że poradzę sobie doskonale w dalszym życiu.

3. Mam  134cm  wzrostu, blond włosy, piwne oczy. Lubię grać w piłkę nożną  bardzo interesuje się sztuką artystyczną i malarską. Uczęszczam na kółko plastyczne  i inne ciekawe rzeczy. Bardzo mi podobają  się zwierzęta takie jak koty, psy, króliki i ptaszki. Uważam że moje życie potoczy się bardzo dobrze.

4. Jestem wysoki. Moimi ulubionymi dyscyplinami są biegi i skoki narciarskie i zapasy. Oprócz tego interesuję się komputerami, konsolami do gier. Uwielbiam oglądać seriale: ,,Przyjaciele”, ,,Operacja tuning”, ,,Uwaga Pirat”. Moimi ulubionymi grami są Assassin’s creed, Star Wars The Force Unleashed, Kocham cię Polsko, która z kolei jest grą planszową. Jestem miły, uprzejmy, chociaż czasem powiem kilka słów za dużo - można powiedzieć, że jestem szczery do bólu, tak jak nasi niektórzy sportowcy. Mam jasne włosy, niebieskie oczy, długie ręce. Ważę około 55kg. Lubie placki. Cała moją postać, osobowość, charakter oceniam na 3.

5. Mam 13 lat mam 3 braci jestem wysoki. Jestem dobrym i koleżeńskim przyjacielem chodzę do klasy 6B uczę się różnych przedmiotów i najbardziej lubię informatykę. Oglądam telewizje rozrywkową lubię jazdę na deskorolce i na rowerze ze sportów lubię zapasy.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma