Podsumowanie Młodzieżowej Szkolnej Ligii OSiR

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2013/2014 » Podsumowanie Młodzieżowej Szkolnej Ligii OSiR

Podsumowanie Młodzieżowej Szkolnej Ligii OSiR

We wtorek 17 czerwca 2014 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim w Amfiteatrze Miejskim podsumował „Młodzieżową Szkolną Ligę OSiR 2013/2014”, której był organizatorem wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych .

Rywalizacja sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem i powodzeniem, dostarczając wiele emocji. Zmagania sportowe odbywały się na obiektach OSiR-u od dnia 24.10.2013 roku (w I rundzie) do dnia 4 czerwca 2014 roku (w II rundzie), w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna i mocowanie.
W rozgrywkach i zawodach w podziale na dziewczynki i chłopców brało udział dziesięć szkół podstawowych (szkoły nr 2, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 16, Katolicka Szkoła Podstawowa z Zespołu Szkół św. Jana Bosko)
Nasi uczniowie startowali w następujących konkurencjach:
mini Piłka Siatkowa – dziewczęta VI miejsce, chłopcy – IV miejsce,
mini Koszykówka – dziewczęta V miejsce,
mini Piłka Ręczna- dziewczęta III miejsce, chłopcy – V miejsce,
mini Piłka Nożna – chłopcy VII miejsce,
mocowanie – dziewczęta I miejsce, chłopcy V miejsce ,

Nagrodą za udział i osiągnięte wyniki był czek dla szkoły o wartości 750 zł na zakup sprzętu sportowego.

Gratulujmy i dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma