Spotkanie z aktorem

Jesteś tu: » Strona główna » Spotkanie z aktorem

Spotkanie z aktorem

W środę 17 czerwca 2015 roku naszą szkołę odwiedził pan Maciej Łagodziński - aktor, reżyser i historyk, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla najlepszych studentów szkół artystycznych.

Pan Maciej debiutował w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Obecnie prowadzi warsztaty teatralne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, w szeroko pojętym ruchu amatorskim. Prowadząc warsztaty dzieli się swoją pasją jaką jest praca z ciałem, głosem i emocjonalnością człowieka. Znany jest z reklamy jednej z sieci telefonii komórkowych.
W naszej szkole opowiadał uczniom o swojej pracy, prezentował swoje umiejętności teatralne oraz odpowiadał na liczne zadawane mu pytania.
Spotkanie należy uznać za bardzo udane. :)

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma