Finał Wojewódzki Czwórboju Lekkoatletycznego

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Rok szkolny 2008/2009 » Finał Wojewódzki Czwórboju Lekkoatletycznego

Finał Wojewódzki Czwórboju Lekkoatletycznego

W dniu 9 czerwca 2009 roku w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Czwórboju Lekkoatletycznego. Nasi zawodnicy, po zdobyciu vicemistrzostwa rejonu (26 maja b.r.), zakwalifikowali się do Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym, który odbędzie się 16-18 czerwca w Bydgoszczy. Gratulujemy!

Nasi chłopcy ponownie pokonali wiele świetnych drużyn województwa łódzkiego i zajęli II miejsce. Zwycięską drużynę pod opieką Małgorzaty Wójtowicz tworzyli: Drozdowicz Mateusz, Sałata PatrykKamocki Dawid, Tarnowski Rafał, Procho Robert, Adamczyk Jakub zdobyli  łącznie 1284 pkt. W skład konkurencji lekkoatletycznych wchodziły następujące dyscypliny: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal (do wyboru skok wzwyż), bieg na 1000 m. Uczniowie naszej szkoły pokonali SP13 z Bełchatowa i wiele innych szkół województwa. Silniejsza od nas okazała się tylko drużyna SP 5 z Ozorkowa. Trzymamy kciuki za zwycięstwo w Mistrzostwach Polski!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma