Finalista ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2013/2014 » Finalista ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Finalista ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Uczeń naszej szkoły, Adam Dębny z klasy Va  został finalistą  konkursu plastycznego Sztuka nas szuka, którego organizatorem jest ogólnopolska inicjatywa Mania działania.

W piątek 13 czerwca w  zabytkowych Chęcinach odbyła się Wielka Gala Finałowa dwóch konkursów - plastycznego Sztuka nas szuka i muzycznego Odjechani Muzofani, na której spotkali się uczniowie z całej Polski. Gościem specjalnym wydarzenia był popularny wokalista Maciek Miecznikowski.
Podczas gali odbyły się kreatywne warsztaty plastyczne i muzyczne. Wszyscy którzy lubią  wyrażać się plastycznie, mogli wziąć udział we wspólnym malowaniu, a chętni tworzyli na folii pejzaż z zamkiem chęcińskim w tle.
W namiocie muzycznym wszyscy chętni mogli posłuchać cennych rad doświadczonego kompozytora i aranżera muzycznego Andrzeja Wolskiego, który podpowiadał, np. jak należy trzymać mikrofon i jak rozwijać swój talent w śpiewaniu.
Dla naszego Adama cenne są rady związane zarówno ze sztukami  plastycznymi jak i muzycznymi. Adam nie tylko wspaniale rysuje, ale także uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie Trybunalskim. I świetnie łączy ze sobą te dwie pasje.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma