Piknik rodzinny klasy Ia i Ic

Jesteś tu: » Strona główna » Co w klasach pierwszych piszczy? » Rok szkolny 2012/2013 » Piknik rodzinny klasy Ia i Ic

Piknik rodzinny klasy Ia i Ic

W piątek, 7 czerwca uczniowie klasy Ia i Ic wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyli w PIKNIKU RODZINNYM.

Impreza rozpoczęła się występem klasy Ic, która zaprezentowała wiersze i piosenki z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Następnie uczniowie klasy Ia przedstawili bajkę pt. "Księżniczka na ziernku grochu". Po części artystycznej dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w  konkursach muzycznych zorganizowanych przez nauczycieli oraz w konkursach motoryzacyjnych przygotowanych przez  gościa specjalnego Pana Mariusz Klimczyka. Nie zabrakło też poczęstunku w postaci grillowanych kiełbasek, przygotowanego przez rodziców.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma