Najlepsze uczennice nagrodzone przez Prezydenta Miasta

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Rok szkolny 2011/2012 » Najlepsze uczennice nagrodzone przez Prezydenta Miasta

Najlepsze uczennice nagrodzone przez Prezydenta Miasta

Dnia 27 czerwca 2012 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym absolwentom oraz uczniom piotrkowskich szkół. Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak wręczył listy gratulacyjne i nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce w roku szkolnym 2011/2012.

W gronie najlepszych znalazły się trzy uczennice z "piątki", które w minionym roku osiągnęły najwyższą średnią ocen oraz uzyskały wiele tytułów i nagród w konkursach przedmiotowych. Są to: Inez Masiarek z klasy 6b oraz Anna Robert i Marta Winiarska z klasy 5a. Gratulacje! O uroczystości w Miejskim Ośrodku Kultury przeczytacie również na stronie piotrkow.pl. Możecie również obejrzeć krótką relację z wręczenia dyplomów i nagród najlepszym uczniom piotrkowskich szkół - od 4 minuty i 54 sekundy Piotrkowskich Informacji.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma